O nas

Władysławowo –miejscowość położona nad Bałtykiem w powiecie puckim woj.pomorskie. Leży ona na północnych Kaszubach u nasady półwyspu helskiego. Z niewielkiej osady rybackiej przekształciła się w chętnie odwiedzaną miejscowość turystyczną.

Władysławowo ma dostęp do „wielkiego” i „małego” morza – tak mieszkańcy nazywają otwarte morze i zatokę pucką. Władysławowo stanowi doskonałą bazę wypadową dla wycieczek do trójmiasta i na półwysep helski.

Nazwa willi nawiązuje do turystycznej miejscowości Zawoja położonej w Beskidzie wysokim – skąd pochodzi właścicielka obiektu. Drogi gościu jeżeli nad morze to zapraszamy do nas ,jeżeli w góry to polecamy przepiękną Zawoję.

Willa  Zawoja znajduje się przy ulicy Morskiej 12 w odległości 200 m od plaży. Do dyspozycji naszych gości8 oferujemu pokoje 2, 3 i 4 o0sobowe.Wszystkie pokoje SA z łazienkami, posiadają TV kablową,

czajnik bezprzewodowy, sprzęt plażowy (koc,parawan,leżak) .Na terenie obiektu znajduje się stołówka, biblioteka, miejsce do grillowania, parking.

Serdecznie zapraszamy .